فروشگاه اینترنتی کرج هود

بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه و ساختمان
از طریق whatsapp می‌توانید با شماره 09123637973 در تماس باشید و سفارشات خود را تکمیل نمایید.

سوبان سردوش خوبی است؟

آیا سردوش سوبان که این روزها در تلوزیون تبلیغات فراوان آن را می بینیم سردوش خوبی است؟

پاسخ مناسب به این سئوال را از دو طریق بررسی می کنیم.

پاسخ از طریق روش تجربه کاری و علمی

با توجه به روش علمی و مبحث سیالات می توان با کاهش سطح مقطع، سرعت حرکت سیال را افزایش داد اما این همه ماجرا نیست. کسانی که از آبگرمکن های دیواری استفاده می کنند با کاهش سطح مقطع (یعنی استفاده از سردوش سوبان و سردوش های مشابه) با توجه به سالها تجربه فروش این محصولات فقط با قطعی آب گرم مواجه می شوند و فقط آب سرد از سردوش خارج می شود. وجود فیلترهای متعدد و سطح مقطع باریک باعث می شود که پمپ عمل نکند و در نتیجه پکیج روشن نشود و شاهد خروج آب سرد باشیم.
برای آنکه مشکل فشار آب حل شود هیچ سردوشی به شما نمی تواند کمک کند و فشار آب را زیاد کند! برای رفع مشکل در خانه هایی که در آپارتمان هایی که با واحدهای زیاد هستند نصب پمپ های آبگرمکنی است که این پمپ کوچک یا مینی پمپ درست در پشت آبگرمکن نصب می شود. این پمپ ها چون کوچک هستند و از نوع نیم اسب بخار هستند واقعا بی صدا هستند. ما به شما پمپ نیم اسب بشقابی را توصیه می کنیم. مراقب باشید از پمپ نیم اسب زنبوری برای داخل ساختمان استفاده نکنید چون صدای زیادی دارند و برای داخل خانه اصلا مناسب نیست. همانطور که پیش تر گفتیم پمپ نیم اسب بشقابی توصیه ماست.

پاسخ از طریق تجربه کسانی که این سردوش را تهیه کرده اند

اگر کمی در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی جستجو کنید عیار این محصول به دست شما می رسد. در ذیل نمونه هایی از آن ها را برای شما آماده کرده ایم.

نمونه ذیل کسی است که این سردوش را تهیه کرده و به صورت عملی آن را به آب متصل می کند و می توانید فشار آب را با سردوش و بدون سردوش در ویدئو ذیل مشاهده کنید.

در کامنتهای یک سایت خریداری گفته کارایی دوش با توجه به آنچه در معرفی محصول آمده، واقعیت ندارد و نه تنها روی فشار آب بی تاثیر است بلکه به علت کوچک بودن سردوش، حمام کردن کلافه کننده تر شده.
خریدار دیگری گفته تنها کافی است سوراخهای ریزتری ایجاد کرد تا در شرایط ثابت بودن دبی(حجم آب عبوری در واحد زمان) فشار بیشتری ایجاد شود. اگرچه هرچقدر سوراخ های خروجی کوچکتر باشند، احتمال گرفتگی بیشتر می شود.
خریدار دیگری نظر خود را بیان داشته که با توجه به پلاستیکی بودن سردوش سوبان، قیمت آن عادلانه نیست. این در حالیست که قیمت سردوش های مشابه در بازار حدود 30 الی 50 هزار تومان است.
آخرین محصول
توالت فرنگی مروارید مدل دیاموند درجه 3

توالت فرنگی مروارید مدل دیاموند درجه 3

قیمت شرکت: 0 تومان
قیمت فروش: 0 تومان
پرفروش‌ترین محصول
توالت فرنگی مگا مروارید درجه یک

توالت فرنگی مگا مروارید درجه یک

قیمت شرکت: 8٬290٬700 تومان
قیمت فروش: 7٬876٬165 تومان
اطلاعات تماس فروشگاه
نقشه فروشگاه تلم خانی

آدرس فروشگاه مرکزی

  • کرج، جاده فردیس، نبش گلستان 30
  • تلفن: 36600091-026 و 36602740
  • فکس: 36605949-026
  • پست الکترونیک: [email protected]

اطلاعات تماس

  • کرج - جاده فردیس - نبش گلستان ۳۰ - فروشگاه تلم خانی
  • تلفن های تماس: ۳۶۶۰۰۰۹۱-۰۲۶ - ۳۶۶۰۲۷۴۰-۰۲۶
  • فکس: ۳۶۶۰۵۹۴۹-۰۲۶
  • پست الکترونیک: [email protected]
© تمامی حقوق این سایت برای فروشگاه تلم‌خانی محفوظ می باشد
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات فروشگاه تلم‌خانی
گفتگوی زنده

مهدی ستوده

کارشناس فروش و مارکتینگ