فروشگاه اینترنتی کرج هود

بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه و ساختمان
از طریق whatsapp می‌توانید با شماره 09123637973 در تماس باشید و سفارشات خود را تکمیل نمایید.

دفترچه راهنمای هود درسا

دفترچه راهنمای هود درسا (دانلود دفترچه راهنمای هود درسا)

خریدار گرامی از اینکه هود درسا، لوازم خانگی آشپزخانه را جهت خرید انتخاب نموده اید صمیمانه سپاسگزاریم. لطفا قبل از هرگونه استفاده از این هود دفترچه راهنمای آن را بدقت و بطور کامل مطالعه فرمایید و این دفترچه را حهت مراجعات بدقت و در جای مطمئن نگهداری نمائید. همچنین دقت فرمایید تا افرادی که از این دستگاه استفاده می نمایند بطور کامل با دستورالعمل های آن آشنا باشند.

نکات پیش و همزمان با نصب هود درسا

نصب صحیح هود در میزان بازدهی و جلوگیری از ایجاد هزینه های اضافی، بسیار موثر است بنابراین پیش از نصب هود به موارد زیر توجه فرمایید.

نکات مهم در زمان استفاده از هود درسا

انواع فیلتر هود

در تمامی محصولات موجود از یکی از فیلترهای شرح داده شده در زیر استفاده می شود.

فیلتر الیافی: از این نوع فیلتر در هودهای مدل خاکستری، خلوت، باران، مرجان، مروارید و نسیم استفاده می شود و متناسببا میزان استفاده از هود باید تعویض شوند. زمان مناسب برای تعویض فیلترهای الیافی زمانی است که رنگ زرد روی فیلتر نمایان شود.

فیلتر آلومینیومی / استیل: از این نوع فیلتر در هودهای مدل سایه، گلیم، معبد، ونوس، آناهیتا، افسون، صبا، ساحل، نسیم، موج، دریا، صدف، بیتا، سپید، نگین، زیبا و تینا استفاده می شود. این نوع فیلتر قابل شستشو است. فیلترهای آلومینیومی و استیل بعد از 2 یا 3 مرتبه استفاده از آن لازم است با آب داغ و مایع ظرفشویی شستشو شوند.

نحوه ارایه خدمات پس از فروش درسا

کارت ضمانت محصول: در هنگام خرید هود یک عدد کارت ضمانت محصول در درون بسته پلاستیکی داخل هود موجود است. این کارت حاوی اطلاعات خریدار، محصول، نماینده خدمات پس از فروش است که کوپنتعمیر و نصب توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش پس از نصب هود انجام می شود. بدیهی استتاریخ نصب محصول همان تاریخ آغاز دوره ضمانت است.

کوپن خدمات: مندرج بر روی کارت ضمانت محصول شامل دو کوپن است.
1. کوپن نوبت اول و دوم خدمات پس از فروش
2. کوپن نصب

کوپن نوبت اول و دوم خدمات پس از فروش: نماینده مجاز خدمات پس از فروش پس از اتمام انجام خدمات تعمیر محصول و تکمیل اطلاعات مندرج در آن کوپن را از کارت ضمانت جدانموده و به همراه صورت حساب خدمات به دفتر مرکزی ارسال می نماید.

کارت شناسایی نیروی خدمات: تمامی افراد مجاز به ارایه خدمات در هنگام حضور در مکان استقرار متقاضی خدمات دارای کارت شناسایی معتبر می باشند و ملزم به ارایه کارت به مصرف کنندگان محترم هستند. بدیهی است سازمان در قبالرفتار و عملکرد افرادی که کارت مجاز نمایندگی خدمات پس از فروش گروه صنعتی درسا را ندارند مسئولیتی به عهده ندارد.

نرخ خدمات: با توجه به تدوین و تصویب جدول نرخ ارایه خدمات و لیست قیمت قطعات که نزد تک تک نمایندگان مجاز گروه صنعتی درسا قرار دارد تمامی خریداران و مصرف کنندگان محترم لازم است در زمان محاسبه پرداخت دستمزد درخواستی از سوی نماینده از وی تعرفه معتبر سازمان را بخواهند. این اتفاق از طریق دفتر مرکزی خدمات پس از فروش و واحد ارتباط با مشتریان نیز قابل پیگیری است.

صورت حساب خدمات: پس از رسیدگی به درخواست مصرف کننده و اتمام عملیات خدمات تعمیر، نوع خدمات و بهای آن و سایر اطلاعات در برگه ای به نام صورت حساب خدمات درج می شود. نیروی خدمات، پس از تکمیل صورت حساب خدمات یک نسخه از آن را به نام نسخه مخصوص متقاضی خدمات به مصرف کننده تحویا می دهد. همچنین به منظور آگاهی این شرکت از میزان رضایت مصرف کنندگان از کیفیت محصول و خدمات، سنجش رضایت مصرف کننده در قسمت روی دوم صورت حساب خدمات، درج شده است که تقاضا می شود آن را از نیروی خدمات دریافت و تکمیل نموده و به نیرویخدمات عودت نمایید.

قطعات مشمول ضمانت در هر محصول عبارتند از:

مواردی که باعث ابطال ضمانت نامه می شوند:

دانلود دفترچه راهنمای هود درسا

آخرین محصول
اجاق گاز رومیزی داتیس مدل DS 566

اجاق گاز رومیزی داتیس مدل DS 566

قیمت شرکت: 12٬383٬000 تومان
قیمت فروش: 11٬763٬850 تومان
پرفروش‌ترین محصول
توالت فرنگی مگا مروارید درجه یک

توالت فرنگی مگا مروارید درجه یک

قیمت شرکت: 8٬290٬700 تومان
قیمت فروش: 7٬876٬165 تومان
اطلاعات تماس فروشگاه
نقشه فروشگاه تلم خانی

آدرس فروشگاه مرکزی

  • کرج، جاده فردیس، نبش گلستان 30
  • تلفن: 36600091-026 و 36602740
  • فکس: 36605949-026
  • پست الکترونیک: [email protected]

اطلاعات تماس

  • کرج - جاده فردیس - نبش گلستان ۳۰ - فروشگاه تلم خانی
  • تلفن های تماس: ۳۶۶۰۰۰۹۱-۰۲۶ - ۳۶۶۰۲۷۴۰-۰۲۶
  • فکس: ۳۶۶۰۵۹۴۹-۰۲۶
  • پست الکترونیک: [email protected]
© تمامی حقوق این سایت برای فروشگاه تلم‌خانی محفوظ می باشد
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات فروشگاه تلم‌خانی
گفتگوی زنده

مهدی ستوده

کارشناس فروش و مارکتینگ